امکان ثبت چک از طریق همراه نوین فراهم شد.

قابلیت ثبت، تایید، انتقال و استعلام چک در سامانه صیاد در اپلیکیشن همراه نوین فراهم شد.

 

با اعلام بانک مرکزی ج.ا.ا از ابتدای سال 1400 صدور چک های با ظاهر و مندرجات جديد مستلزم ثبت در سامانه صیاد است.

بر این اساس و در راستای تسهیل بهره مندی هر چه بیشتر مشتریان ارجمند از خدمات غیرحضوری، قابلیت ثبت، تایید، انتقال و استعلام چک در سامانه صیاد در اپلیکیشن همراه نوین فراهم شد. با عملیاتی شدن این قابلیت کاربران اپلیکیشن همراه نوین می توانند بدون مراجعه به شعب بانک، به راحتی و با استفاده از گزینه مدیریت چک» در این برنامه، اطلاعات مربوط به چک خود و با چک های وصولی را ثبت و اطلاعات مورد نظر را دریافت کنند.

مشتریان گرامی بانک اقتصاد نوین برای استفاده از این قابلیت می توانند پس از مراجعه به صفحه ویژه همراه نوین در پورتال اطلاع رسانی این بانک به نشانی
www.enbank.ir/mobile  این اپلیکیشن را نصب با به روز کرده و علاوه بر بهره مندی از این قابلیت، از دیگر امکانات منحصر به فرد این نرم افزار جامع بهره مند شوند.

مشتریانی که پیش از این رمز عبور همراه نوین خود را دریافت نکرده اند می توانند نسبت به دریافت این رمز به صورت غیر حضوری از طریق صفحه ثبت نام و بازیابی رمز عبور اقدام کنند.

همچنین کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصاد نوین به شماره 46031000-021 آماده راهنمایی مشتریان در استفاده از این سامانه و پاسخگویی به سؤالات احتمالی هم وطنان عزیز هستند.

گفتنی است، نرم افزار همراه نوین» کامل ترین خدمات بانکی مبتنی بر کارت و سپرده را بر تلفن همراه به مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه می کند.

 

منبع: روابط عمومی بانک اقتصاد نوین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.